REFERENCE

Jako místní dobře víme o tom, v jaké lokalitě stavíme. Byty Borský park jsou podle mnohých názorů za poslední léta naprosto unikátním počinem. Dům v takto žádané lokalitě, která má navíc skutečně co nabídnout, se postupně stal naší srdeční záležitostí. Jeho jedinečný styl přinese na Bory závan moderní architektury v nenapodobitelné formě. V Plzni a okolí platíme za spolehlivého, etablovaného partnera, protože zde stavíme už více než 13 let. A všechny své zkušennosti vkládáme do toho, abychom vytvářeli nový domov ve všech jeho podobách.

BYTY BRUČNÁ
150 BYTŮ
2012-2014

Naši stopu najdete třeba v nově se rozvíjející plzeňské lokalitě Bručná, kde jsme vybudovali soubor 5ti bytových domů přímo navazujících na rodící se zástavbu rodinných domů. V okolí je tak spoustu příležitostí kam vyrazit s kočárkem, nebo jen tak na procházku. Domy obestupují prostor vnitrobloku, kde najdete dětské hřiště a ničím nerušené výhledy do okolí.

BYTY SYLVÁN
155 BYTŮ
2017-2020

Stavěli jsme také na Sylvánu, kde jsme dokonce za náš návrh obdrželi několik cen odborné veřejnosti, včetně titulu Stavba roku Plzeňského kraje. Propracovaný projekt bytového domu je branou do oblíbené rezidenční čtvrti v severní části města. Nabízí dvě originální, hmotově navazující stavby poskytující nezaměnitelné výhledy na panorama krajské metropole.

 

 

BYTY JABLONSKÉHO
38 BYTŮ
2015

Umíme chytře využít i stávajících proluk. To nám umožnilo vybudovat výjimečný rezidenční projekt v těsném sousedství staré zástavby městské čtvrti Slovany. Součástí domu je kapacitní podzemní parkoviště s návazností na uzavřený vnitroblok. A v přízemí byla přímo na míru klientovi vybudována moderní pediatrická ordinace. Zkrátka stavba, která má přesah.

BYTY PAPÍRNICKÁ
146 BYTŮ
2018-2020

A nebo třeba naprosto unikátní, odborníky ceněný projekt domu, který přirozeně kopíruje reliéf svahu nad jednou ze čtyř plzeňských řek - Radbuzou. Klínový profil stavby s originálními tvarovými lomy balkónů a střech vytváří naprosto jasnou dominantu zdejší části Slovan. Obklopen zelení, s rozměrnými terasami a vnitřním atriem je skutečnou oázou klidu.

Máme za sebou řadu dokončených projektů, u nichž do posledního platí, že jsme chtěli docílit vyšší úrovně bydlení. Všimli si toho i odborníci, kteří je nejednou ocenili prestižním titulem Stavba roku. Projekty Byty Papírnická, nebo Byty Sylván jsou jen malou ochutnávkou z mnoha. Stavěli jsme i na Bručné, nebo v srdci čtvrti Slovany. A těší nás, že se naše zásady a rukopis propsaly do specifického formátu těchto staveb.

VÍCE O NAŠICH PROJEKTECH 

Byty Borský Park

O každém novém projektu
chci vědět jako první.