O PROJEKTU

Bory jsou přesně tím místem, kde jednoduše chcete žít. V Plzni platí za skutečně výjimečnou lokalitu, které si místní i přespolní cení nejen kvůli nenapodobitelné poloze, ale především kvůli možnostem, které tato čtvrť skýtá. V naprostém klidu, přitom pár minut od nájezdu na dálnici, s vynikajícím spojením až do centra a veškerou občanskou vybaveností. A to vše v obklopení Borského parku - největší zelené plochy Plzně.


Lokalita

Čeká Vás život ve zdravé blízkosti přírody. Stačí vyjít z domovních dveří a za pár minut už stojíte na antuce, obouváte brusle na inline dráze, či vyrážíte na svůj pravidelný běžecký okruh. Zdejší klidné stromové aleje můžete bez obav navštívit i s Vašimi nejmenšími a vydat se směrem k nádrži České údolí. Cestou na Vás čeká spousta míst, která jistě stojí za zastavení.

Nákupy

Po aktivním dni je však potřeba doplnit domácí zásoby. Bez obav! Rychle to vyřeší nedaleké OC Luna. Toto lokální nákupní centrum nabízí pobočky banky, pošty, ale třeba i supermarket BILLA. Náročnější zde najdou příjemné květinářství, řeznictví, nebo kavárnu. Většinu potřeb na Borech uspokojíte pěšky, ale kdyby přeci jenom bylo potřeba vyrazit dál po vlastní ose, v sousedství najdeme spoustu příležitostí, kde zaparkovat.

Komfort

Co by kamenem dohodil máte i polikliniku s širokým spektrem služeb. Samozřejmostí je i několik lékáren nedaleko domu. Pár minut chůze Vás dovede k místním mateřským a základním školám. Vítaným doplňkem zdejších služeb je také volnočasové centrum pro děti a mládež, kde mohou Vaše ratolesti zažít tvůrčí čas bez nutnosti opouštět Bory. Blízkost služebny policie je navíc garancí, že v této části města je skutečně bezpečno.

Dostupnost

A všude se dostanete tak rychle! Na Borech se totiž kříží nejzásadnější městské linky - trolejbus č. 16 a autobus č. 30. V dosahu je také páteřní tramvajová linka č. 4, jež míří do samotného centra města. Čtvrť navíc obklopují objízdné komunikace, uvnitř je proto opravdové ticho a minimální provoz. Je zde však myšleno i na auta, takže parkování na některém z blízkých kapacitních parkovišť nebude problém.

Máme za sebou řadu dokončených projektů, u nichž do posledního platí, že jsme chtěli docílit vyšší úrovně bydlení. Všimli si toho i odborníci, kteří je nejednou ocenili prestižním titulem Stavba roku. Projekty Byty Papírnická, nebo Byty Sylván jsou jen malou ochutnávkou z mnoha. Stavěli jsme i na Bručné, nebo v srdci čtvrti Slovany. A těší nás, že se naše zásady a rukopis propsaly do specifického formátu těchto staveb.

TADY CHCI ŽÍT 

Byty Borský Park

O každém novém projektu
chci vědět jako první.